O nás

KVDENT® je soukromá zubní ordinace. Byla otevřena v červenci 2014 jako soukromá praxe MDDr. Kristiny Vernerové. 

Naše ordinace se nachází v přízemí bytového domu v klidné ulici na pražských Královských Vinohradech. Chápeme, že zubařská ordinace může u někoho vyvolávat děsivé představy – u nás se ale ničeho bát nemusíte. Ošetření u nás probíhá v lokální anestezii, díky které je jakýkoli zákrok bezbolestný a pacient tak může být zcela bez obav.

 

KVDENT® – nabízí vysoký standard ve všem co děláme. Především to je individuání přístup k pacientům, moderní lékařské metody a kvalitní materiály.

 

Naše ordinace nabízí komplexní servis celé Vaší rodině. Ošetřujeme jak dospělé, tak i děti, a proto můžete Vaši návštěvu zubního lékaře pojmout jako společnou rodinou záležitost a ušetřit tak čas a starosti sobě i Vašim blízkým. Malé pacienty rádi ošetříme tak, aby pro ně návštěva zubaře nebyla trápením, ale novou, příjemnou zkušeností.

Jako první jsme pro naše klienty připravili ordinaci, která je vytvořena v souladu s principy Feng shui. Příjmené prostředí spolu se vstřícným přístupem k Vám, našim pacientům je důvodem, proč se k nám budete rádi vracet.

 

Feng shui (čteno feng šuej) pojednává v souladu se starým čínským učením o správném umístění věcí, o harmonickém vztahu člověka a prostředí, o harmonizaci jemněhmotné energie čchi. Na základě poznatků o vytváření pozitivního hodnotného prostředí, které je v interakci s člověkem a stimuluje ho k růstu v lásce, zdraví, síle a dobru, nás učí správně sladit nás samotné s umělým i přírodním světem kolem nás. 

 

Nevěříte? Přijďte a přesvědčte se sami.

 

KVDENT® – Vaše zubní ordinace!

 

OBJEDNAT SE

Co nabízíme
Praktický zubní lékař
Parodotologie
Zubní chirurgie
Dentální hygiena a prevence
Bělení zubů
Rovnátka
Implantologie
Preventivní prohlídky
Endodoncie
Záchovná stomatologie
Protetika

Pomocí protetických náhrad lze nahradit jednotlivé zuby, jejich části, skupiny chybějících zubů i všechny zuby ve zcela bezzubé čelisti. Fixními a snímatelnými náhradami jsme schopni funkčně a esteticky rehabilitovat poškozený chrup. V naší praxi nabízíme zhotovení všech typů protetických náhrad, jako jsou keramické fazety, celokeramické a metalokeramické náhrady, šroubované keramické náhrady fixované na implantáty, kompozitní a celokeramické overlay, částečně snímatelné a hybridní náhrady i celkové totální náhrady a mnoho dalších. Fixní práce mohou být vyrobeny manuálně, nebo CAD/CAM navržené a frézované.

Díky dobré spolupráci s laboratořemi Zubní laboratoř Labdent, Anima Dent a Precident jsme schopni klientovi nabídnout zhotovení prací v krátkém časovém intervalu.

KVDENT - Vaše zubní ordinace!
Klientům nabízíme nejen kvalitní a bezbolestné stomatologické ošetření za využití moderních přístrojů a metod dnešního zubního lékařství, ale i něco navíc.